AXAGON STND-LAG stand for laptops and tablets | Adjustable Height, Angle | 10-17.3 " | Maximum weight (capacity) 20 kg | Grey
- TootjadAXAGON
- Mudel: STND-LAG
- Saadavus: 1
-
24€
AXAGON STND-LAG stand for laptops and tablets | Adjustable Height, Angle | 10-17.3 " | Maximum weight (capacity) 20 kg | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Angle |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 91-150 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 17.3 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Muud funktsioonid | Lightweight and strong metal construction Anti-slip finish, which also protects the device from scratches Eight adjustable positions |
| Net weight | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 327 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | AXAGON |
| Screen size compatibility | 10-17.3 " |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote nimetus | STND-LAG stand for laptops and tablets |
| Toote värv | Grey |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |









